Pár rad :)

30. srpna 2011 v 19:45 | Denn |  Tipy, rady, triky, zkušenosti...
1. Po jídle vypijte sklenku ledové vody,tělo spálí velké množství energie aby vodu ohřálo.

2. Každý den cvičte a poté si dejte kávu,tělo totiž spaluje tuky ještě hodinu po cvičení a káva znásobuje množství spálených tuků.

3. Brambůrky, sušenky a vůbec vše tučné, smažené, sladké i přesolené je to první, co byste měla ze svého jídelníčku vyškrtnout. Také omezte tučné mléčné výrobky a alkohol. Víte, že pití alkoholu může zhoršovat celulitidu? Játra jsou totiž přetížená a nedokážou zpracovávat všechen cukr, který jste do sebe alkoholem vrpavila - a to je přímá příčina celulitidy.

4. Pijte dva litry vody denně, abyste z těla vyplavila toxiny ze špatného jídla. Jezte často, třikrát denně větší jídlo a mezitím dvě malé svačinky. V každém z těchto jídel by mělo být čerstvé ovoce nebo zelenina, která má podobný čisticí efekt jako čistá voda. Své tělo výborně pročistíte třeba i dennodenním pitím kopřivového čaje.

5. Začněte počítat kilojouly snědených potravin. Do měsíce získáte odhad, kolik kilojoulů má konkrétní jídlo a snadno si budete regulovat energetický příjem. Při hubnutí by se měl pohybovat kolem 5 000 kJ/den.

6. Čím méně soli používáte, tím lépe. Sůl totiž zadržuje vodu v těle, a to vašemu hubnutí rozhodně nepřidá.

7. Pravidelnost ve stravování povzbudí nejen vaše stravovací návyky, ale také urychlí hubnutí. Nejlépe je jíst v intervalu tří hodin.

8. Někdy i nejpevnější vůle povolí a vaše chuť je silnější než vy. V tom případě si dejte kousek hořké čokolády nebo si udělejte šálek dobrého kakaa.

9. Snědla jste něco tučného? Nepanikařte. S dostatečným odstupem po jídle se vydejte na dlouhou procházku, nebo jděte sportovat. Hlavně nezačněte náhle jíst všechno, co vám přijde pod ruku.

10. Nezapomínejte, že správně vyvážená strava vyžaduje i určité množství "dobrého" tuku. Ten se nachází v rybách, avokádu, oříškách a obilninách, ale také třeba v olivách. Denní dávka tuku by neměla přesáhnout 30 g.

Výtah od: Poppy.MK™
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.